VI Miejski Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

VI Miejski Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu - projekt współorganizowany od sześciu lat wraz z VII. Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy.

14 lutego uczniowie klasy 2 d odwiedzili Instytut Mechatroniki i Informatyki Stosowanej UKW.

W dniu 31.01.2019 na stoku w Myślęcinku odbyły się MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM. Drużynowo zakończyliśmy zawody na II miejscu! Ale to nie wszystko, gdyż indywidualnie w kategorii chłopców III miejsce zajął Dawid Taczkowski, a mistrzem Bydgoszczy został Oskar Kubrak!

Szachiści naszej szkoły zajęli V miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Każda szkoła rozegrała siedem spotkań. W turnieju uczestniczyły szkoły z Bydgoszczy, Torunia, Chełmna, Świecia, Żnina i Inowrocławia.