Anna Zelmanowska otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Szachiści naszej szkoły zajęli IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim. Każda szkoła rozegrała siedem spotkań. W turnieju uczestniczyło 52 zawodników.

Nasze zawodniczki tydzień temu wywalczyły wicemistrzostwo Bydgoszczy. W dzisiejszych mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego wzięły udział szkoły z Brodnicy, Gąsawy, Żnina i Bydgoszczy. Mecze odbywały się na wysokim poziomie, a zawodniczki walczyły o jak najlepszy wynik dla swojej szkoły. Nasze dziewczęta zajęły IV miejsce.

W dniu 6 grudniu 2018 roku uczennice naszej szkoły wywalczyły brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Bydgoszczy w Badmintonie. W meczu o 3 miejsce wygrały z Zespołem Szkół Handlowych 3:0.